pimesoole arm 21.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tervist ja jöudu! olen 20 aastane naine ja mind häirib aina rohkem pimesoole arm, mis on ikka kohe liiga pikk ca 10 cm. Operatsioon tehti kui olin 4-6 aastane. tuttavate armid on niiiii tillukesed- neil opid olnud ka nyyd paari aastate jooksul(köik areneb tehnikas ja meditsiinis). Kas on mingit moodi vöimalik seda armi muuta vähem märgatavamaks näiteks, kas kreemide abil (milliste, mis hinnaga umbs) vöi mingi operatsiooniga (mis hinnaga).

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tervist ja jõudu vaja! Usun, et ka Teil oli see operatsiooniarm niiiiiiiiiii tillukene, kuid kasvas koos Teiega. Kirurgia abil reeglina armi pikkuses vähendada ei saa ja arme üldse ära kaotada ammugi mitte. Kreemide osas soovitan rääkida oma kosmetoloogiga. Tervitustega, Dr. Peep Pree