lõtvunud käsivarred 13.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Olen 40 aastane naisterahvas ja sooviksin teada kas tehakse ka selliseid operatsioone, et kaotada inetud rippuvad käsivarred. Lisaks veel seda et trenn ei aita enam. Kui sellist operatsiooni tehakse siis kuhu pöörduda ja kui suure summaga peaks arvestama.

Ette tänades

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Arvan, et räägite õlavartest ja selliseid operatsioone teevad enamik plastikakirurge (mina mitte). Uurides ilukirurgia kliinikutest saate kindlasti ka vastuse küsimusele operatsiooni maksumuse kohta. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree