elektrokoagulatsioon 07.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Palun lähemat infot, kus võiks saada teha Tartu linnas elektrokoagulatsiooni protseduure näo piirkonnas katki läinud kapillaaridest tekkinud punetuse eemaldamiseks. Näol iseenesest nähtavaid kapillaare ei ole, on vaid paaris kohas punetus, mis just eriti nägu ei kaunista. Või on hoopis mingi muu meetod nendest vabanemiseks. Teid tänades vastuse eest, Ingrid.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Ingrid! Soovitaksin pöörduda Tartu Ülikooli Nahakliinikusse vastuvõtule, küll mitte elekterkoagulatsiooni, vaid laser-protseduuriks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree