Täpp ninal 30.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
mind häirib juba aastaid punane täpp nina otsas. Kord on ta suurem siis läheb jälle väiksemaks. Kas seda oleks võimalik eemaldada ja millise summaga ma umbes arvestama peaksin?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Soovitaksin Teilpöörduda selleküsimusega Tallinnas Vitakliinikusse või Cleanline ilukliinikusse, Tartus Tartu Ülikooli Nahakliinikusse vastava laseriga selle veresoonelaiendi likvideerimiseks- Lugupidamisega, Dr. Peep Pree