skleroteraapia 23.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, millisesse hinnaklassi jääb teie kliinikus skleroteraapia protseduur? Tõenäoliselt on see seotud ka protseduuri ulatusega? Tänan vastuse eest, Tiina.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Tiina. Konsultatsioon maksab 300.- ja üks skleroteraapia protseduur orienteeruvalt 700.- Sõltuvalt probleemi ulatusest võib osutuda vajalikuks korduvad protseduurid. Tervitustega, Dr. Peep Pree