jalad 22.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Kas jalgu on võimalik väiksemaks teha? Ma olen aastaid unistanud, et mul oleks ilusad väikesed nr 41 jalad. Aga mul on nr 43, koledad, kondised, soonilised, ise olen habras naisterahvas. Talv tuleb ja poes on jälle ainult meesteosakond või must masendus. Mina enam ei jaksa . . .

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kahjuks ei oska ma küll ette kujutada, et jalalabasid oleks võimalik kirurgiliselt 2 cm võrra lühendada! Dr. Peep Pree