Lõualott 16.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Arvata võib,et soovitate tulla konsultatsioonile,sest jutu järgi on adekvaatset vastust raske anda,kuid siiski...
Olen 44 aastane omaarust veel hea väljanägemisega naisterahvas,kuid asja rikub ära minu lõualott.See ei ole aastatega tekkinud mure ,vaid võiks öelda kaasasündinud iseärasus,mis ea muutudes läheb aina inetumaks.
Valgustage mind palun ligilähedaseltki,kui palju peaks mul raha olema,et tulla teie jutule,kaasaarvatud voodikoht,sest elan Tallinnas.
P.S.10 aastat tagasi lõigati mul kilpnääret ,mille tulemusena ilutseb kaelal nüüd päris korralik arm.Seda oleks ka siis ju vaja korrigeerida,muidu läheb lõikuse tulemusena saadud kogu ilu kaotsi.
Ette tänades,Katrin

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Katrin! Te olete tõesti väga ettenägelik, sest just nii ma vastangi. Vastuse saamiseks ei ole kohe kindlasti vaja Tartusse voodikohta, sest ka Tallinnas on mitmeid litsenseeritud plastikakirurge, kes oskavad Teile vastata võimalike operatsiooni-meetodite ja nende eeldatavate tulemuste ja maksumuste kohta. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree