tissid 07.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere lugupeetud dr Pree! Sellest on siin lehel küll palju juttu olnud, kuid küsiksin üle kas silikoonide panek maksab koos materjalidega ca 35 000 krooni ja mitme aasta pärast tuleb uuesti operatsiooni korrata.( st eemaldada silikoonid ja panna uued või on tegemist ainult nö kohendamisega) Üks ameeriklasest sõbranna lasi endale silikoonid panna ja väitis et need on eluaegsed. Ja veel kas rinna tõstmisega on võimalik saavutada prinki, püstist rinda? Aitäh vaevumast vastama!
Marleen

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Marleen. Kindlasti on erinevates kliinikutes erinevad hinnad või õeldakse operatsiooni ja muu sinna juurde kuuluva (narkoos, operatsiooni-järgne kliiniku-aeg, hilisemad vajalikud sidumised-protseduurid) hinnad erinevalt. Clinicas algavad rinnasuurendus-operatsioonide lõplikud hinnad alates 42 000 kroonist. Tänaseks päevaks ei ole veel küll sellised proteese, mille kohta võib väita, et need on "eluaegsed" ja täpset aastaarvu, mis proteesid kestavad ei ütle ka ükski tootja. Proteeside vananemise-purubemise korral tuleb ikka uued proteesid panna. Kindlasti on võimalik rinnatõstmisoperatsiooni abil muuta rinda püstjamaks-pringimaks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree