veenilaiend? 27.06.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mitte peened kapillaarid, vaid suured veenid on hakanud välja joonistuma - jala peal ühes piirkonnas sinakad jooned (on ka valulik), kätel kipuvad reljeefselt üles kerkima.
Olen kuulnud süstimisesarnasest menetlusest selle vastu, on see tõsi? Pidi olema profülaktiline, kas antud juhul on juba hilja? Kas seda tehakse ka kätele? Kas seda tehakse ka mujal kui ilukliinikutes?
kati, 33

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Kati! Teie kirjelduse põhjal soovitaksingi Teil minna mitte ilukirurgi vaid veresoontekirurgi konsultatsioonile. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree