Armidest 24.05.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kas on võimalik vabaneda operatsioonijärgsetest armidest? Mida kujutab endast reklaamitud ravim Contractubex ja kas sellest oleks abi?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Olen siin portaalis küll vist sadu kordi vastanud, et armidest täielikult vabaneda pole võimalik. Minu kogemuste järgi on Contractubex´l armi vähendav toime ainult väga pika-ajalisel (4 - 6 kuud) kasutamisel ja kahjuks mitte kõigil inimestel. Halba ei tee see salvi kasutamine kohe kindlasti. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree