valged laigud nahal 03.01.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Meie lapsel on sunnist saati väikesed valged laigud nahal, mis ei päevita. Mööda jalga jookseb pikk riba täppe ules. Laps on praegu kaheaastane.
Saime teada sellisest haigusest nagu vitiligo, kas selle puhul on võimalik teha iluravi.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Üldiselt mitte, kuid soovitan siiski näidata last ka naha-arstile. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree