Lott lõua all. 24.05.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Miulle on lõuaalune lott aastaid probleemiks olnud. Olen püüdnud küll harjutuste,masaazide ja kreemidega tast lahti saada, kuid kahjuks tulutult. Mida oleks võimalik teha ning palju see maksma läheks.

Ette tänades.

Hele

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Hele!

Ilukirurgias on selline meetod nagu liposuktsioon (naha-aluse rasvkoe vaakum-eemaldus). Sellise operatsiooni hind meie kliinikus on 5800.-