Rinnaplastika 19.05.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Paluksin täpsemat infot rindade suurendamise operatsiooni protseduuri hinna ning opile mineku korra kohta (st. millal voib tulla konsultatsioonile, kes teeb analüüsid, kui pikad on järjekorrad, mitu päeva peab olema haigas pärast opi jne.

Ette tänades

merit

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ja tänan küsimuse eest!

Kõik peaks algama konsultatsioonist - minu konsultatsioonile tulekuks on vaja broneerida aeg Clinica telefonil (07) 348 553. Alles seejärel on mõttekas teha vajalikud analüüsid - vereproovid, südameuuringud - oma perearsti juures või mujal ja rinnanäärmete ultraheli-uuring või mammograafia (röntgen- uuring). Kui need kõik on korras, on paras aeg broneerida aeg operatsiooniks. Minu patsiendid saavad koju operatsioonijärgsel päeval, kindlasti peaksite aga varuma umbes nädala vabamat aega operatsioonijärgseks taastumiseks.