Parem põlv valutab,ei lähe sirgeks. 12.01.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Põrutasin paremat jalga.Ravi on olnud põletikuvastane,valuvaigistid.
2 nädalt möödas,põlv valutab eest,põlvekapsli alt ja ei taha sirgeks minna.
Käies jalale toetudes on eriti valus,vaigistid eriti ei aita.Üle 10 min.ei kannata liikuda.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Arvan, et abi võib olla füsioterapeudist, kes manuaalselt suurendaks põlve liikuvust ja mõjutaks reie-säärelihaseid.

Ise saate proovida antud harjutusi: https://www.youtube.com/watch?v=jhb0mFuBZOI&ab_channel=E3Rehab

Lisaks võib valuravis abiks olla magnetravi: www.laineravi.ee

Tervitades,
Priit Ailt