Põlve vale asend 24.06.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,oskate aimata millest võib selline tunne tulla,et põlv on liigutades mingis vales asendis,nagu liigesest väljas vist,nagu jala sirgeks tõmmates ei lähe õigesse kohta

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Nii ei oska suurt midagi arvata, kui ei ole põlve näinud ja seda testinud. Kui kaebused püsivad, siis soovitan pöörduda ortopeedi poole, kes teeb vajalikud uuringud.

Priit Ailt