L-Thyroxini 100 mikrogrammita 5 päeva p, on unustatud koju. Kas saaksin 5 päeva olla muretu või peaks siiski otsima apteeki. 06.01.24 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Olles Hispaanias avastasin, et L-Thyroxini 100 mikrogr p, on unustatud koju. Kas saaksin 5 päeva ravimit võtmata olla muretu või peaks siiski otsima apteeki.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
5-päevane ravikatkestus L-türoksiiniga mingeid saatuslikke tagajärgi kaasa ei too, ka enesetunne püsib tõenäoliselt rahuldav. Analüüsides võib väike nihe siiski tekkida ja edaspidi tuleks püüda taolisi juhtumeid vältida.
Tervitades,
dr. Ambos.