Karvakasv näol 21.05.21 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere. Märkasin et mu 1,4 aastasel peaaegu terve nägu on kaetud pisikeste karvakestega, kuna tal on väga heledad juuksed on neid vaevu märgata. Kas peaks harmoone kontrollima või see on täiesti tavaline?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ma ei arva, et tegemist oleks endokriinhaigusega. Igaks juhuks võiksite küsida nõu pere- või lastearstilt.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.