Kehatemperatuuri kõikumine 30.12.11 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere, mure siis selline, et alates novemrikuust 2011. aastal on hakanud mu kehatemperatuur kõikuma...35.0 pealt 36.8..ning kui keha temperatuur hakkab tõusma, muutuvad mul käed külmaks ja tulevad külmavärinad. Detsembrikuus aga on hakanud ka paha: peavalud on ka tekkinud, alaseljavalud ja kõhuvalud...aga kõhuvaludega on veel see, et kord valutab terve kõht, kord parem pool ning kord vasak pool. Kord poest tulles köhisin ning lõi siis valu kõhtu, siis lõi terav valu. Ehk oskate aidata öelda, kas mul üldse võib midagi viga olla?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ühelegi endokriinhaigusele Teie vaevused ei viita. Siiski soovitan võtta aega ja pöörduda oma perearsti poole, mitte niivõrd kehatemperatuuri kõikumise kuivõrd kõhuvalude tõttu. Ka günekoloogiline läbivaatus ei teeks paha.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.