akne ja hormoonid? 24.06.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen hädas vistrikega näos. Katsetatud on kõiksugu apteegikreeme. Sünnitusi on ka üks, kuid ikka sama mure - punnid näos. On see õige, et hormoonidega see seotud ja endokronoloogilt leiaksin abi?
Ette tänades Triinu

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui Teie menstruaaltsükkel on regulaarne, liigset karvakasvu ei esine ja rasedus-sünnitus mõöödusid probleemideta, Teil hormonaalseid häireid ei esine ja endokrinoloog Teid punnidest ei vabasta. Pigem pidage nõu nahaarstiga.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.