ige tase põhjas , üle 200 ja kui nor peaks olema kuni 95 26.02.23 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

tere. ige tase põhjas kui teised näitajad olid normi piires. koguaeg pidev nohu mis pole tugev vaid vett tilgub ninast ja silmadest. lisaks esineb pidevalt kerget iiveldamise tunnet. Kuna saan iga kuu sellist sellist rohtu süstina nagi aripiprasooli siis kas see võib sellest olla ja see rohi ei sobi mulle või on siis põhjuseks mingi parasiit.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere. Soovitan koostööd oma arstidega. Kui midagi teeb muret v on ebaselge, siis seda tuleb neilt küsida.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi