Allergia test 07.11.22 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Tundub, et olen teatud toiduainete suhtes tundlikum (nahalööve tekib näole, seedimisega teatud probleemid), kuid ei oska ise täpselt hinnata, seepärast sooviksin leida spetsialisti, kes teostaks nahatorketestid (toidutalumatuse suhtes). Allergoloogile on saatekiri olemas, kuid ei tea, milline allergoloog teostab allergoloogilist uuringut Prick testiga, vereproovi kaudu ei soovi teha.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Usaldage arste. Allergoloog kindlasti valib kõige mõistlikuma võtte haiguse diagnoosimiseks ja raviks.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi