Punane laik käel 04.05.18 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Lapsel tekkisid aprilli alguses ühele käele väikesed punnikesed( 2-3), mis olid nähtavad peale vannitamist. Nädalaga muutusid nad punasteks laikudeks. Ja läheb aina mööda kätt edasi randmest käelaba suunas. Sügelevad. Ärkab öösel ülesse ja istub ning sügab seda kätt, hommikul veel punasem kui õhtul.

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Seda löövet peab kindlasti nägema ja teisi keha piirkondi ka ning päris palju oleks küsida seoses lööbe tekkega.
Praeguste andmete põhjal ei saa kuidagi diagnoosi panna ega ravisoovitusi anda.

Kjulge