Pärakus suruv tunne 02.07.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,millest võib tekkida pärakusse suruv tunne ?nagu oleks pidevalt nr 2 häda aga midagi ei tule.pärakus esineb ka tuima valu ja kõht on pigem kinni..

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Põhjuseid võib olla erinevaid - nii sooles endas, kui ka naaberorganites. Ka kõhukinnisus võib seda põhjustada. Samas võib selline aisting olla ka ilma põhjuseta. Vajaksite läbivaatust ja uuringuid.