Suruv valu kubeme piirkonnas 05.03.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

probleem on valuga kubeme piirkonnas, vasakul pool jala ja peenise vahelises kohas. Valu on esinenud ka ennem lühikest aega,nüüd aga pikemalt juba ööpäev läbi.

Tunne on justkui seestpoolt avaldaks miski jubedalt survet ning liikudes annab teravamalt tunda vahel. Kipub öösiti tulema ja nii tugevalt,et sügav uni kaob.
Valu läheb aeglaselt tugevamaks ning nõrgeneb kas urineerides või gaase väljutades.
Seekord kui nüüd pikemalt valutab, siis on kusi ka erk kollane ning tavalise kogusega võrreldes kõvasti väiksem. Urineerides valu ei tunne, pigem valu vähenemist.

Mis seda põhjustada võib,millega ravida võiksin ning mis arsti poole pöörduma peaksin?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitaksin pöörduda uroloogi vastuvõtule.