Dreen 17.02.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, 14.02.2022 käisin EMOs kuna paremapoolsel hämebemokkade juures oli tsüst mis mul eemaldati ja pandi ka dreen sisse. Mul on selline küsimus ja mure et dreen kästi eemaltada kas perearstil või kodus pintsetidega kahe päeva pärast. Mul kasvas haav kinni ja ma ei tea enam mida sellises olukorras teha kätte seda enam ju ei saa?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Dreen on vaja igal juhul eemaldada. Võimalik, et see, on juba juba ise välja tulnud. Soovitan siiski minna perearsti juurde.