Dreeni augu paranemine 11.05.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kas ja miks a on normaalne, et dreeni auk endiselt eritab heldat ja tumedat verd 3 päeva pärast dreeni eemaldamist. Suured plaastrid verd täis. Valu ei ole aga eritab koguaeg verd välja.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui palavikku ega muid vaevusi ei ole, siis muretsemiseks põhjust ei näe. Dreen selleks pannaksegi, et kogunev veri välja pääseks.