Põlve protees 03.07.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on põlve proteesi paigaldusest möödas 10 kuud.Valu ei ole, Olen teinud hoolega harjutusi ja velorattaga sõit ja liikumine. Kui teen põlve liigutusi, siis see nagiseb või krudiseb. Valusad liigutused ei ole. Käies ei nagise, rattasõidul ja põlvepainutusel on seda selgelt kuulda. Muretsen, et kas on midagi valesti, Pealegi tundub mulle et nagin tuli hiljem, algul paaril esimesel kuul seda ei olnud.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Nagin ja krudin tuleb "välja kannatada" - peaasi, et valu ei ole. ravida seda vaja ei ole, Esineb väga paljudel endoproteesiga patsientidel.