Vigastatud jalg 14.04.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kas sellises olukorras võib miski asendada kipsi? Kips on olnud näda! Kuna elan üksi on raske kipsiga liikuda!Diagnoos on-Lateraalse pekse põikmurd fragmentide olulise dislokatsoonita kinnine Tänan!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Seda saab otsustada vaid Teie arst. Alternatiiviks kipsfiksatsioonile on kergmaterjalist lahased ja ortoosid. ise seda vahetust ette võtta ei soovita.