Võimalik mõra või lihtsalt põrutus? 20.04.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Paar nädalat tagasi suutsin käele tekitada põrutuse, mis pani käelaba paistetama nii, et seda oli liigutada raske ja valulik. Nüüdseks on paistetus täielikult üle läinud, kuid valu liigeses on ikka veel ning mõnigate liigutuste juures annab end tunda. Kas see on lihtsalt põrutuse tagajärg või on võimalik ka mõra kuskil luu või liigese sees?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma röntgenpildita pole võimalik vastust anda. Pöörduge ortopeedi vastuvõtule.