Õlaliiges 04.12.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Selline mure , et augusti kuus kukkusin rattaga ja õlg läks liigesest välja ja siis läks ka ise tagasi .Käisin ka traumas aga mõra ega midagi röntgen ei näidanud..Peale seda on veel kaks korda välja läinud ja ise tagasi viimati siis täna 4.12.2015 , et see ikka suht vastik..ja kuidas sellest vabaneda.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma ortopeedi vastuvõtule. Võimalik, et tuleb opereerida.