parema jala kannakõõluse haiguslik olukord 10.05.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Parema jala kannakõõluse keskmises osas (alates luupeksist) paksend või turse (pikkusega kuni 4-5cm) ning valulikkus käimisel.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma nägemata mingit seisukohta võtta ega ravisoovitust anda ei julge. Pealegi olen üldkirurg,mitte ortopeed.