Tugev valu küünarnukis 27.05.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Aasta tagasi käisin käega kirurgi juures ja mulle määrati haiguseks limapauna põletik. Olen kaks korda süsti saanud, aga valu on tagasi tulnud ja veel tugevamini. Mida peaksin tegema ja kas on võimalik operatsioon ja kui on kui kaua võtab taastumine, et ma saan jälle selle käega midagi teha? Murelik küsija. Ette tänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu ortopeedilise probleemiga, mis pole päris minu eriala.
Kui süstidest pole abi olnud saab ka opereerida, kuid vajaduse saab otsustada alles peale läbivaatust ja see arst, kes hakkab opereerima. Taastumine on väga idividuaalne - 1-2 kuuga tuleb arvestada.