Valu käes 06.02.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, mul on suur mure: mul käsi valutab juba päris kaua aega. Käisin arsti juures ja mulle öeldi, et on limapauna põletik, sain süsti ja valu kadus, aga nüüd on valu tagasi tulnud ja veel hullemana kui enne, ei saa isegi väikest limonaadipudelit kätte võtta, sest valu on nii suur. Nüüd on valu ka öösel, isegi kui ma midagi ei tee. Mida ma peaksin ette võtma? Ja üks asi veel: sellel käel, kus valu on, on küünarnukis imelik moodustis, nagu kärnakujuline ja mitte eriti väike ega ka eriti suur. Kas asi võib olla nahakasvajas? ETTE TÄNADES

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Nahakasvajat käe jõuetuste ja valuga on omavahel kaunis raske siduda. Soovitaksin Teil pöörduda ortopeedi vastuvõtule. Nahakasvaja ei tohiks olla Teie vaevuste põhjustaja.