Rektoskoopia 14.09.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
käisin täna kirurgi juures ja sain reedeks, 17.09ks rektoskoopia aja. Nüüd aga meenus, et neljapäeval peaks mul algama menstruatsioon. Kas menstruatsiooni ajal on võimalik rektoskoopiat teostada (tampooni kasutades näiteks)?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Menstruatsioon ei ole koloskoopia takistuseks, ainult lisaebamugavused Teile endale.