valus varbad 10.01.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Lp Jaan Tepp,
Ehh...tere. Käisin aasta tagasi teil sissekasvanud varbaküünt lõikamas. Tänan, küüned kasvavad ilusti! Nüüd aga selline mure, et varbaküüne kõrvalt tundub nagu ikka mingi küüneidu või alge sisse. Jälle supervalus. Ma tänan teid eelmise opi eest; olite väga mõistev...aga nüüd jälle mure... Kusjuures küüs ise ei tundu pealtvaadates sissekasvades. Aga varvas on paistes ja kipub juba sinakaks minema :( Arvan, et miski küünelõik on leidnud endale tee, ja nüüd teeb haiget.
Mida teha soovitate? Ma luban, kui ma seekord tulen, käitun vaikselt ;)
edu Teile ja vastust oodates,
virginia

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ega muud ei oska soovitada, kui tulge vastuvõtule näitama.