Veenilaiendid 31.01.24 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere mul avastati veenilaiendid päraku sees.Ravin neid praegu küünaldega ja tabletiga.Kas on võimalik et see on levinud edasi munandisse sest mul on nagu valu tekkinud vasakusse punandisse õrnalt.14 päeva pean võtma seda kuuri protoloog ütles nii.Ja kui hakkasin võtma neid uusi küünlaid ja rohete hakkas see õrn kõhuvalu tekkima ennem ei olnud seda üldse.Tuli lihtsalt heletat verd.

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Loodan, et sain küsimuse mõttest õigesti aru.
Kui Teil on praegu veritsus hemorroididest, siis valu munandis ei peaks olema märk veenilaienditest munandil.
Et vältida edasist segadust: hemorroididega tegeleb üldkirurg, munandi veenilaienditega uroloog või androloog.

Veronika Palmiste
veresoontekirurg