C-hepatiit sain ravi 06.04.23 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Sain c-hepatiidi ravi ja ravist möödas rohkem kui 12 nädalat ehk siis kuskil 13-14 nädalat. Ravim oli Maviret ja nüüd vaatan saadud analüüse ja ikka pole vist see viirusest jagu saanud või kuidas? Arsti konsuldatsioonini jäänud veel nädal. Lisasin analüüside foto. Alt ja need näidud normi piires ei hakka neid saatma.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ei saa anda kindlat vastust. Selleks tuleb teada konkreetse labori referentsväärtusi.
Saan soovitada analüüsi täpsustamist raviarstilt.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi