C-hepatiit 10.02.22 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Tere, kuna ei saanud vastust oma küsimusele siis küsin üle ja täpsustan andmeid.
Sain teada et ma olen hcv positiivne ja HCV RNA QN on
18450478 kIU/L. Alat 66 asat 37 muud maksanäitajad kõik korras, raud piiripeal. Muid hepatiite pole

Küsimus selline kui suur tõenäolisus on ravimitega paraneda kui hcv rna qn on nii kõrge?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Sellele küsimusele on raske vastata. Tõenäosus paraneda on pigem suurem, kui väiksem. Soovitan keskenduda haiguse täpsustamisele ja võimalikult kiirele ravile, mitte arutleda paranemise tõenäosusest.

Koostöö oma arstidega, perearst aitab Teid kõige õigema spetsialisti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi