Kuseteede kaasasündinud väärarengud 13.10.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mure on järgmine. Umbes 15 aastaselt avastasin et kui mu eesnahka liigutada,nii et suguelundi pea välja tuleks, on see väga valus. Ühesõnaga, ma ei saa oma suguelundi pead eesnaha seest välja võtta, tekib kõva valu ja ebamugavus tunne. Vahekorras olemine on välistatud. Sest niikui pea saab suuremat survet ja eesnahk liikuma hakkab, on põrgulik valu. Kas see on midagi, mida esineb ka tihti teistel meestel või on see midagi väga ebaharilikku. Äkki oskate aidata mind või soovitada midagi. Olen nüüdseks juba 24 aastane. Tänan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ju siis tegemist ikka väga hella mehega...
Tõmmake eesnahk üle, peske eesnaha alust regulaarselt 2 korad päevas ja mõne nädala jookusl on probleem kadunud. Kui ise hakkama ei saa, siis külastage meestearsti.
Edu
Margus Punab