Võimalik Stress-inkontinents ?!? 24.05.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Ei ole kursis nende täpsete ilmnemistega aga sümptomid tunduvad olevat samad. Siiski tegu pole püksi tilgutamisega vaid pigem kui normaalne seedimis kulg on oma otsaga jõudnud põide, tekib kõhus selline paisutus tunne, nagu läheks gaase täis. Samas on tunne et tahaks nagu minna põiele aga vetsu minnes ei tule midagi välja.
Selle häiriv osa ongi see, et samal kui peaks olema normaalne põiekas on tegelt kõht paisunud ja endal on selline ebamugav olla, vahest kerge iiveldus / peapööritus. Tunne nagu oleks kannatanud mingi päev otsa häda aga vetsus olles ei mängi midagi välja.

Milles siin asi võiks olla? Tänud

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
väga segane kirjutis. Seedekulgla ei lõpe kusepõies vaid pärasoolega. Igal juhul stress-inkontinentsi teil küll ei ole.
Ülo Zirel