pidev vajadus 06.12.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Millest tuleneb pidev vajadus tualetti minna? Ma palju vedelikku üldse ei tarvita, hommikuti ei joo üldse midagi, kuid päeva jooksul tuleb väga tihti väljas käia. Tavaliselt on sellega seotud kas närviline ümbrus või inimesed, kuid kas asi võib hoopis füüsiline olla?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
stress võib tõepoolest urineerimishäireid põhjustada. Vaevusi on võimalik leevendada põielihast lõõgastavate ravimitega.
Ülo Zirel