peenisega seotud probleem... 26.04.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 23 aastane noormees, ning üsna hiljuti avastasin oma peenise peal imelikke valgeid täppe, nüüd on need muutunud armisarnaseks mis meenutavad nagu soolatüügast. Need ei valuta ega midagi, kuid minu mure on selles, et need ei kao kusagile ja kasvavad edasi.
Mida ma selleks tegema pean, et sellest murest lahti saada, kas on selleks mingisugust ravi vms?
Pesen ennast korralikult, hommikul peale tõusmist ja õhtul enne magamaminekut. Hügieenis ei saa probleem olla, kuid asi selles, et see on muutunud minu jaoks piinlikuks juba ja ka tülisid partneriga kellega ma vahekorda astuda ei julge eriti sellepärast enam...

Mida teha, kuidas olla või käituda?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
võimalik, et tegu on kondüloomidega. Peaksite minema uroloogi või meestearsti vastuvõtule.
Ülo Zirel