peenis 06.06.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere ! olen 18 aastane mul on probleem peenisega ta valutab ja kui ma urineerin siis uriin nagu kõrvetaks peenist seest poolt ja kui ma niisama istun siis kas lööb korrax valu sisse või nagu midagi olex seal sees ja kõditaks ja ajab sügelema aga ma ei sa sügada seest.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
teil on ilmselt tegu kusiti põletikuga. Noortel meestel on see sageli põhjustatud sugulisel teel levivatest haigustest. Peate pöörduma meestearsti, uroloogi või suguhaiguste arsti vastuvõtule.
parimat,
Ülo Zirel