Uriinis leitud bakter. 27.02.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mul on selline küsimus mis tähendab kui uriini mikrobioloogia proovist tuli välja selline bakter nagu Klepsiella. Mul on põiega probleeme ennegi olnud ja lõigatud on ka. Teised uriini proovid ka samal ajal pole korras. kas see on ikka mingi põiepõletikust tekkiv asi.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
teil on põhjus-tagajärg sassis. Uriinis elutseb bakter nimega Klebsiella, mis põhjustab põiepõletikku.
Ülo Zirel