Valu urineerimise lõpus 25.09.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,mul on nüüd väike küsimus.Nimelt,algas mul paar päeva tagasi selline mure,et öösel tuli pissihäda ja kui ma vetsu läksin siis nagu eriti midagi ei tulnud ja hiljem vaatasin ,et on olnud väike-väike veritsus just peale urineerimist ja urineerimise lõpp oli ka imelik(selline valulik lõpp)Millles probleem võib olla?Ma ei teagi,ilmad on nagu soojad olnud,et põiepõletikku saada.
Ette tänades, neiu.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kõige tõenäolisem, et tegu on kusiti põletikuga sugulisel teel levivatest mikroobidest või tupeseenest.
Ülo Zirel