pissimine 23.08.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Mul on selline mure et olen 24a tüdruk ja olen viimase 6 kuuga hakanud väga tihedalt käima pissil. Uriini tuleb 1x30 min jooksul ja eriti tihedalt tuleb teda öösel, seega ei saa korralikult ka magada. palju evdelikku ma ei tarbi. Käisin perearstil ja kõik uuringud korras põletikku ega midagi ei leitud. Mis teie arvate millest või olla nii saga uriini eritus???

ettetänades K

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kusemishäired ei ole põhjustatud vaid põiepõletikust. See võib olla tingitud ka günekoloogilistest probleemidest või suguhaigustest, kasvõi tupeseen või emakasisene spiraal jne.
Ülo Zirel