Vahest öösel tuleb alla 14.03.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Probleem selline , et elasin 1,5 aastat tagasi üle autoõnnetuse ja peale seda vahest teen öösel alla 1-2 korda kuus.Probleem on kestnud ja ei paista lõppevat kuhu peaksin sellega pöörduma ja mis katseid minuga siis tehakse?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
peate pöörduma perearsti poole, kes seletab teile, mis katseid ta teile korraldab.
Ülo Zirel