põiepõletik ja veri urineerimisel 20.01.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere,
mul on olud umbes paar päeva kipitav valu urineerimisel ja koguaeg peab wcs käima. tänasest tuleb ka verd urineerimisel. uriin on õrnalt roosakas ja on sellised väikesed klimbi moodi tükid. kas see võib olla põiepõletikust või on see midagi muud? arsti juurde ei saa ka enne 5te päeva. kas see mõjub ka väga halvasti? tarvitan ka urosepti teist päeva.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
võib küll olla põletikust. Kuna ei tea teie sugu ega vanust, ei oska rohkem nõu anda.
Ülo Zirel