Mingi kasvaja või midagi. 14.12.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tervist mul on selline probleem, et nagu oleks mingi kasvaja mingi asi lizalt väljeheidete tegemisel jääks ette ja see on natuke valus! Olen vaatanud siis tundub nagu mingi kasvaja moodi asi ta ei ole punn aga nagu kuida õeldagi mingi 2-4 cm suurune lihasmass on väljaheidete augu juures...
Mis asi see olla võiks?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
peaksite pöörduma üldkirurgi vastuvõtule, pole uroloogiline probleem.
Ülo Zirel