urineerimisega mure 13.03.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Nimelt selline lugu, et juba pikemat aega vastu hommikut ärkan yles selle tunde peale et vaja wc'sse minna. varem sain ikka normaalselt oma une täis magada. viisin siis uriiniproovi. tulemus korras. ultraheli neerudest, neeruvaagen ja mis ta seal kõik näeb, ytleb et ei leia midagi. ka röntgen alakõhust, ilmselt siis kuseteedest ei leitud ka midagi. siis kacuti kõhtu kahel päeval ja esines kohati valu, aga mitte samas kohas. kõhus gaasid. nyyd olen Pangroli tarbinud ja tõesti pole enam gaasid ennast ylespoole välja ajanud, aga vastu hommikut ärkan ma ikka yles. kas mul on mingi hyperaktiivne põis tekkinud või millist uuringut perearstilt veel tasuks küsida?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ei oska teile mingit nõu anda. Järjekordselt üks lodev ja järelemõtlemata kiri, soota ja vanuseta.
Ülo Zirel